Par mums

Mani sauc Māra, es esmu cilvēks kurš izvēlas "Šalles un lakati" sortimentu.

Mans lakatu stāsts sākās apmēram pirms desmit gadiem, kad biju aizbraukusi apskatīt jaunumus Parīzes modes mesē.

Lakati man jau toreiz patika, es  tos bieži vaklāju un dāvināju saviem tuvajiem, mammai, krustmātei un draudzenēm.

Bija pienākusi pēdējā modes meses diena un man bija jādodas mājās. Meklēju dāvanas, ko aizvest mājiniekiem, klīdu pa Parīzes ielām dāvanu meklējumos. Lija lietus. Manu uzmanību piesaistīja neliels veikaliņs ar nedaudz noplukušu izkārtni,  bet košiem lakatiem noputējušā skatlogā.

Tā bija lakatu vairumtirdzniecība ar brīnišķīgu piedāvājumu uzriez redzēju, ka šeit "iekritīšu " uz vairākām stundām, lai izvēlētos dāvanas ne tikai ģimenei bet arī draudzenēm, jo, kā jau vairumtirdznicībā minimālā pirkuma summa nav daži lakati.

Pēc vairāku stundu radošajām mokām beidzot devos prom no veikaliņa ar diezgan lielu maisu. Kad kravāju koferi mājupceļam kļuva skaidrs, ka sporta apavi un kosmētikas maks tiks atstāts viesnīcā un uz Lativiju nelidos. Mans koferis plīsa pa vīlēm no lakatu spiediena.

Tā sākās mans Lakatu stāsts - lakatus kurus neuzdāvināju  sāku pārdot paziņām un paziņu paziņām.. Sākumā mans show rooms bija mana viesistaba.. tad jau neliels stūrītis juvelieru darbnīcā.. interneta veikals. Uz Latviju sāka ceļot aiz vien lielākas kastes ar franču lakatiem.

Man ļoti patīk pasniegt dāvanas, pats izvēles process bieži ir vairākus mēnešus ilgs un mazliet atgādina detektīvu- izpētīt vākt informāciju, ieklausīties otra cilvēka vēlmēs, pievērst uzmanību jaunumiem viņa vai viņas garderobē! Un galvanais to visu darīt tā, lai gaviļniekam nerodas aizdomas :).

Mani iedvesmo plašās iespējas fantāzijai, ko var iedot viens aksesuārs.  Spēja variēt, sasite visādos veidos. Es esmu cilvēks kuram patīk ekspermentēt ar savu apģērbu, tomēr ikdienas ritms man īsti neļauj uzturē ļoti plašu garderobi un katru rītu nav daudz laika ko pavadīt pie spoguļa. Tapēc ļoti bieži pie ikdienā pierastās melnās krāsas un bāzes garderobes izvēlos košus aksesuārus.

 

×