Stila pdomi - kā atsvaidzināt garderobi ar lakata vai šalles palīdzību?

Stila pdomi - kā atsvaidzināt garderobi ar lakata vai šalles palīdzību?

Mums bieži jautā, kā pareizi valkāt šalli vai lakatu?! Nav tāda pareiza vai nepareiza veida. Lai iedrošinātu un iedvesmotu šiet publicējam stila bildes no pazīstamu modes dizaineru klolekcijām, gan ielu stila fotogrāfijām!

Attēli no : Pinterest.com

ideāli piemērota kombinācijai spilgtai personībai! izmantot koša printa lakatu kā vienojošo elementu dažādas krāsas apģērbam- ja vēlies iegūt šādu tēlu šim ideāli piemēroti ir mūsu lielie zīda lakati!

Šis ir ideāls lakata valkāšanas veids spilgtām personībām- lakatu izmantojot, kā vienojošo elementu lai saskaņotu dažādas krāsas apģērbus ! pievērs uzmanību, ka lakats viduklī ir piefiksēts ar jostu, kas ir viena no 2021. gada modes tendencēm! Ja vēlies iegūt šādu izskatu - izvēlies kādu no mūsu lielajaiem zīda lakatiem !

 

ziemas šalle, silta šalle

Ja esi kādas noteiktas krāsas piekritēja un šī krāsa Tavā garderobē dominē - izvēlies kādu no vienkrāsainajām šallēm, kā akcentu! Šādus akcentus vari izvēlēties vairākus un mainīt katru dienu, atkarībā no sajūtām un garastāvokļa.  Lai iegūtu šādu izskatu izvēlies kādu no siltajām šallēm, vai zīda un viskozes miksēto šalli !

Variācija par tēmu - ja nu nepatīk krāsas! Arī lakata gaišumu vai tumšumu var izmantot kā akcentu. Latvietis ir koši pelēks un pelēkā krāsa var būt labs akcents melnā vai zilā garderobē. Ziema ir tas gada laiks, kad var spēlēties ar apjomu un izvelēties patiešām lielu un slltu šalli lai tajā ietītos . Sadaļā siltās šalles un lakati atradīsi daudz skaistus toņus arī pelēkā un bēšā krāsā.

Ja ikdienā esi klasiskā stila piekritēja un vēlies nelielu akcentu - izvēlies kādu no mazajiem zīda lakatiem, vai nedaudz lielāku - vidējo zīda lakatu siešanai ap kaklu pie klasiska kostīma vai kleitas!

 

Perfekti saskaņoti aksesuāri - šajā gadījumā soma un lakata mala tajā pašā krāsā ! Izpēti savu aksesuāru klāstu un drēbju skapi. Saskaņošanai ar esošo garderobi derēs jebkurš no mūsu lakatiem vai šallēm, galvanais nosacījums- krāsa!

Prints jeb raksts! Ja esi rūpīga krāsu saskaņotāja un Tev patīk pasteļtoņi atdzīvini savu garderobi ar savas mīļākās krāsas lakatu vai šalli ! šoriez noteicošais būs izvēlētais raksts vai grafika! apciemo mūsu veikala  sadaļu ATLAIDES, kurā noteikti atradīsi interesantus variantus par ļoti draudzīgām cenām! 

Jaunu un nebijušu veidu meklējumi- jeb iziešana ārpus ierastā - ja vēlies ekspementēt kā slavenu dizaineru modes skatē - izvēlies kādu no plānajiem un veiglajiem vidējā vai lielā izmēra zīda lakatiem, miksētā sastāva lakatiem vai mākslīgā zīda lakatiem! Galvanais notteikums lai lakats ir pietiekami liels ( vismaz 90x90cm ) un nav biezs !

Paldies, ka izlasīji - lai Tev veiksmīgs un radošs Rudens! :)

 

×